CENTRUM KURSÓW I KOREPETYCJI ARYSTO: KOREPETYCJE Z ANGIELSKIEGO, MATEMATYKI …
logo Arysto korepetycje

korepetycje język polskikorepetycje matematyka
korepetycje fizykakorepetycje chemia
korepetycje historiakorepetycje języki obce
korepetycje geografiakorepetycje wos
korepetycje biologiakorepetycje informatyka

Oferty specjalne:

akademia przedszkolaka kurs maturalny 900 PLN konkurs - wygraj nagrody opiekun lekcyjny

Nasi partnerzy:

pwnmobile ENGLISH - szkoła angielskiegoDicto Logopedia
Arysto w Twoim mieście

frnaczyza - szkoła językowa
franczyza Arysto

a) Ogół praw do marki i koncepcji Arysto Korepetycje - od pierwszego dnia prowadzenia biznesu stają się Państwo częścią ogólnopolskiej sieci Arysto Korepetycje. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i know-how otrzymują Państwo gotową receptę na sukces.

b) Absolutna wyłączność na danym terenie – decydując się na współpracę z siecią Arysto Korepetycje macie Państwo gwarancję, że jako jedyni będziecie reprezentować markę w wybranym mieście lub regionie.

c) Szkolenie wstępne nowego dyrektora placówki - uczestnictwo w szkoleniu umożliwia poznanie standardów szkoły z zakresu realizacji programów nauczania, rekrutacji nauczycieli, a przede wszystkim pozyskiwania oraz obsługi klientów. Po zakończeniu szkolenia każdy nowy dyrektor oddziału otrzymuje podręcznik operacyjny, który stanowi pomoc w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania szkoły.

d) Pakiet dokumentów – prowadząc oddział szkoły korzystacie Państwo ze specjalnie przygotowanego kompletu dokumentów umożliwiających zastosowanie gotowych rozwiązań księgowych.

e) Pomoc na każdym etapie współpracy – z chwilą rozpoczęcia prowadzenia działalności korzystają Państwo z profesjonalnego wsparcia pracowników centrali sieci w zakresie: uruchomienia oddziału, rekrutacji pracowników i działań marketingowych. Otrzymujecie Państwo dostęp do wszelkich projektów graficznych oraz nowych rozwiązań wdrażanych w sieci.

f) Strona www.arystokorepetycje.pl – dane kontaktowe do każdego oddziału zostają umieszczone w czytelny sposób na wysoko wypozycjonowanej stronie szkoły, co ułatwia klientom odnalezienie oferty firmy w internecie.

g) Kampanie ogólnopolskie – niewielka, wspólnie ustalana składka ogólnopolska pozwala zaistnieć w mediach polskich stanowiąc skuteczną formę promocji marki jaki i poszczególnych oddziałów.

otwórz własną szkołę

Kontakt:
Centrala sieci
ul. Piotrkowska 270 lok.1302
90-361 Łódź

Wiktor Kowalski
Specjalista ds. rozwoju
tel:
+48 600 275 565
42 279 65 48

e-mail:
franczyza.arysto@arystokorepetycje.pl