logo Arysto korepetycje
korepetycje język polskikorepetycje matematyka
korepetycje fizykakorepetycje chemia
korepetycje historiakorepetycje języki obce
korepetycje geografiakorepetycje wos
korepetycje biologiakorepetycje informatyka

Oferty specjalne:

akademia przedszkolaka kurs maturalny 900 PLN konkurs - wygraj nagrody opiekun lekcyjny

Nasi partnerzy:

pwnmobile ENGLISH - szkoła angielskiegoDicto Logopedia

Polskie porzekadło mówi: „Umiesz liczyć, licz na siebie”, ale od dziś możesz liczyć również na Arysto! Tabliczka mnożenia, ułamki, funkcje czy ciągi - z Arysto to łatwe! Matematyka to przedmiot, z którym wielu uczniów ma większe czy też mniejsze kłopoty. Już dziś dzięki nauczycielom Arysto może się to zmienić. Nasza wykwalifikowana kadra nie tylko pomaga uczniom w opanowaniu materiału omawianego w szkole na zajęciach, ale także nadrabia wszelkie zaległości będące przyczyną problemów w zrozumieniu nowych zagadnień.
 
Szkoła podstawowa to bardzo istotny etap w nauce każdego dziecka. Jeśli na tym poziomie Państwa pociecha nie opanuje dostatecznie materiału omawianego w szkole na zajęciach, te zaległości będą rzutowały na ich dalszą edukację w gimnazjum czy też liceum. Korepetytorzy Arysto sprawią, że nauka matematyki będzie nie tylko łatwa ale przede wszystkim przyjemna!
 
Nasi pedagodzy przygotowują gimnazjalistów, do tak ważnego w ich życiu, egzaminu gimnazjalnego. To wyniki tego testu będą miały decydujący wpływ na przyszłość Państwa dzieci i na liceum, do którego zostaną przyjęci. Gruntowne powtórzenie i utrwalenie zagadnień jest niezbędne do otrzymania satysfakcjonującego wyniku egzaminu.
 
Dla licealistów prowadzimy stacjonarne kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne w pełni dostosowane do wymagań CKE. Z chwilą, gdy od 2010 roku matematyka stała się obowiązkową częścią egzaminu maturalnego, każdy z licealistów musi opanować podstawowe zagadnienia między innymi z zakresu funkcji, wielomianów czy też planimetrii. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczniów, proponujemy indywidualny tok nauczania dostosowany do potrzeb i możliwości naszych klientów. W ten efektywny sposób szybko i sprawnie przygotowujemy do egzaminu dojrzałości.

Arystoteles